DAILY METAL #5 (ЧЕРВЕНЬ 2015)

Summertime. Чудове сонячне літо. Нарешті. Напевно, не для кого не секрет, що літо – це фестивальна пора, час пригод та нових вражень, які згодом стануть приємними спогадами.

Ось і новий, п’ятий у загальному рахунку та перший літній випуск Daily Metal вийшов насиченим фестивальною атмосферою.

Представляємо його вашій увазі!

Вперше ми поспілкувалися з тими, хто дарує це літнє щастя – організаторами фестивалів. На сторінках випуску можна прочитати про шляхи створення такої події, як «Рок Булава».

До того ж, на вас як завжди очікує декілька цікавих інтерв’ю з відомими представниками української metal-сцени. Цього разу надихати та розповідати про творчий процес будуть неперевершені Morphine Suffering, «Веремій» та «Мрія Життя».

Із зарубіжних гостей маємо розмову із італійським колективом Hollow Haze, що вже за декілька днів ощасливить світ новим альбомом, записаним за участю справді зіркового складу музикантів. Власне, ми й поспілкувалися з хлопцями саме про цей реліз і не тільки.

Особливою подією нового випуску став «comeback of Jim Daniels» – повернення у ряди редакції батька-засновника Daily Metal. У травні Jim відвідав концерт гурту The Hardkiss, враження від якого, знову ж таки, можна знайти на цих сторінках.

Ну і про цікаві статті – як же без них? Діма Droll підготував для вас черговий екскурс – на цей раз у безмежний простір рок-опер, а Каріна Simple заглибилась в тему зіркових рейдерів. Тож тут ви знайдете і історію про лондонського цирульника-вбивцю, і розповідь про кулінарні пристрасті Меріліна Менсона…

Філософську частину матеріалу номеру взяв на себе фронтмен гурту D/C Train Паша Харламов, який розповість вам про те, як не загубити себе в наркотичному тумані рок-н-ролу.

А топ-персонами номеру стали рідні-київські та дуже атмосферні Aftermoon, велике інтерв’ю з якими ви теж знайдете на тих самих сторінках цього, нового, червневого випуску Daily Metal.

Ласкаво просимо! І хай ваше літо, що тільки-тільки починається, стане незабутнім і неперевершеним та подарує безмежну кількість позитиву та вражень!

 

Прочитати випуск в онлайні можна нижче. Ви також можете завантажити PDF-версію номеру в широкому і звичайному форматі.