Wasted Heroes зняли кліп на основі австралійського прислів’я – Daily Metal

Wasted Heroes зняли кліп на основі австралійського прислів’я

Харківська melodic hardcore команда Wasted Heroes представила кліп на трек “We Are All Just Passing Through”, за основу якого було взяте одне з прислів’їв австралійських аборигенів.

«Основна ідея полягає в тому, що проживаючи своє життя, ми не просто проходимо повз, а, так чи інакше, залишаємо свій слід, – коментує реліз лідер гурту Ігор Круглик. – Ви можете сказати, що це ще одна пісня про життя, але ми вклали в неї щось більше. Всі ми проходимо наш шлях – від перших кроків до усвідомлених вчинків, і як би ми не старалися, нам не уникнути чорних і білих смуг, часів повного відчаю і левітуючого натхнення».

Wasted Heroes вірять: в якому б стані не перебувала людина, вона повинна пам’ятати, що вона не сама, і завжди є люди, які підтримують її і готові простягнути руку допомоги, навіть якщо часом здається, що це не так. Моменти любові і ненависті, молодості і старості, відчаю і натхнення – це і є життя, яке варто пройти і ні про що не шкодувати.

Над створення кліпу працювали CFilms Production. Для продакшну це вже на перший досвід співпраці з гуртом – кілька місяців тому спільними зусиллями був випущений кліп Wasted Heroes “Stay On Your Line” про рух вперед і високу стійкість до ударів долі.

Ми всі лише перехожі цього часу.

Ми тут, щоб вчитися, рости, любити

… а потім ми повертаємося додому

 • Gregory Prus

  А чого не на основі Папуаського?Папуаси негодують))Украънський гурт Виїбані Херої
  )))

  • Евгений Зоидзе-Мищенко

   Молодой чилавек, вам что, женщины не дают, что вы тут в каментах не по делу срете?

  • Vlad Kemenyash

   караоке-пацан знову накакав