АССА тепер VLASNA

Популярні рокери АССА змінили назву і випустили нову пісню. Під новою назвою – VLASNA – гурт порадув шанувальників новим треком “Дихати”.

Українська рок-група АССА змінила назву – тепер колектив називається VLASNA і вже випустив під новим ім’ям свій перший сингл.

За два роки існування гурт АССА встигла стати номінантом всеукраїнської музичної премії YUNA як «Новий подих» української музики, виступити на багатьох великих фестивалях, а їх останній трек «Дощем» неодноразово очолював національний рок-чарт “НеПопса” на радіостанції Джем ФМ.

За словами фронтвумен групи Тетяни Власової, в якийсь момент у неї сталася сильна переоцінка цінностей, що вплинуло і на пісні, і на всю філософію гурту, і в цілому на відношення до того, що і навіщо вони роблять.

«Хотілося обнулитися, взяти друге дихання і піти далі. Але вантаж всього, що ми зробили за ці роки, не дуже цьому сприяв. Випускаючи пісню “Дощем” кілька місяців тому, ми вже знали, що для групи АССА вона стане переломною і останньої. Далі – тільки з чистого аркуша, – каже Власова.

Музиканти стверджують, що тепер їх музика буде більш вільною, а в чомусь, можливо – і більше хуліганською.

«VLASNA звучить голосно і красиво, в той же час співзвучно і з нашою минулою назвою, і з моїм прізвищем, так що це все не випадково, – коментує Таня. – Іноді потрібно дуже добре видихнути, перш ніж знову почати дихати в повну силу. Пісня “дихати” саме про це – про внутрішню свободу, яка і дає нам можливість дихати. І, звичайно, про тих важливих для нас людей, завдяки яким ми завжди рухаємося далі».