Без Обмежень вже вкотре зіграють «На біс!» у Черкасах

Без Обмежень – це гурт, для якого немає перепон та зачинених дверей. Своїм прикладом музиканти з року в рік демонструють незламну віру у власні сили та важливість справи, котрою вони займаються. Кожна нова пісня стає беззаперечним хітом з перших нот, а оголошені міста туру радують солд-аутами.

Успішний виступ в Палаці Спорту по завершенню 2018 року став беззаперечною перепусткою для колективу у світле майбутнє. Презентована зі сцени візитівка з нового альбому під назвою “Зорі запалали” всього за тиждень після виходу  набрала перший мільйон переглядів на YouTube. 15 лютого було випущено відеороботу на цю пісню. «Життя є швидкоплинним і бурхливим океаном. Часто боротьба з його хвилями забирає весь час і сили. Ми забуваємо телефонувати, приїздити в гості, забуваємо просто сказати “люблю” своїм близьким. Давайте частіше згадувати, що для нас є головним в житті. Не втрачайте свої зорі. Цінуйте і бережіть  їх, допоки вони палають», – зауважили музиканти.

До важливих подій в житті команди додалися номінації премій Золота Жар-Птиця від телеканалу М2 та Yuna на кращий рок-гурт, честь бути хедлайнером національного телепроекту Українська пісня, що відбудеться 17.08.19 на Арені Львів.

Ще в січні непосидючі рокери аносували концерт в Умані та трохи згодом повний графік концертів «На біс!», що розпочався в березні і буде поповнюватися, тому кожен бажаючий може розраховувати на зустріч з улюбленим гуртом. А вже 6 квітня Без Обмежень продемонструють свою концертну програму з найкращих хітів  мешканцям Черкас. Квитків все менше, не баріться та знайте – на вас чекають!

Коли: 06. 04. 19, 19:00
Де: ПК «Дружба Народів», бульв. Шевченка 249
Квитки: https://cherkasy.karabas.com/bez-obmezhen-67

Титульне фото: Мирослав Чорнобай