Брати Гадюкіни презентують новий альбом ‘Сміх і Гріх’ у Києві

3 грудня Брати Гадюкіни презентують свій новий альбом ‘Сміх і Гріх’ у Києві. Виступ відбудеться в столичному Caribbean Club Concert Hall.

Альбом складатиметься з 12 пісень та 3 бонус-треків. Вже відбулися прем’єри композицій “Крав”, “ФРАНКЕНШТЕЙН/Oh My Love” , “Сафарі”, “Сивина в бороду”, “Хто ти?”», “Підкаблучник” та “Біжу по граблях”.

«Брати Гадюкіни подорослішали. У новому альбомі ви подивитесь очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який ми створюємо самі. Безліч образів, безліч думок та історій – на презентації будемо розбиратись, що і як», – йдеться у прес-релізі.

Учасники гурту поділилися думками про новий альбом:

Ігор Мельничук:

«Шо тут говорити? Просто слухайте.  Маленькі історії про велику Любов. До вас».

Павло Крахмальов:

«Уявіть, що Сміх і Гріх – це подружжя. Вони весь час разом і все роблять разом, а потім і діти в них народжуються в Гріху, але Смішні (і розумні, як вони на то сподіваються). Коротше, жізнь у них цікава і різноманітна! Так само, як і у нас».

Михайло Лундін:

«Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин. Повністю відповідає своїй назві. Альбом записаний на хорошій студії з новим саундом і зовсім іншою технікою звуку».

Нагадаємо, що легенди українського року Брати Гадюкіни щойно відсвяткували 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. «Брати» – це панк, блюз, реґі, фолк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких “Файне місто Тернопіль”, “Наркомани на городі”, “Було не любити”, “117 стаття”, “Звьоздочка моя”, “Дівчина з Коломиї”, “Жовті стрічки”, “Карпати” та інші.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2631074803604138

За матеріалами прес-релізу