Dimmu Borgir випустить новий альбом під назвою ‘Eonian’

Норвезький symphonic black metal гурт Dimmu Borgir випустить новий альбом ‘Eonian’ 4-го травня на лейблі Nuclear Blast.

Сюжети пісень писали вокаліст Shagrath, а також ряд майстрів – Silenoz і Galder. До процесу долучилися й інші знайомі обличчя: барабанщик Daray та клавішник Gerlioz, а також Gaute Storaas, який допомагав з аранжуванням композицій для величних голосів хору «Schola Cantorum».

Над артом обкладинки попрацював польський художник Zbigniew M. Bielak, відомий за співпрацею з гуртами Ghost, Behemoth та Mayhem.

‘Eonian’ буде містити 10 нових треків, які спродюсували самі Dimmu Borgir і Jens Bogren. Виникаючи з темних умів трьох авторів пісень, ‘Eonian’ слідує за філософською концепцією, що стосується ілюзії часу:

«Час, коли не наближатися до нього за допомогою конструкції, до якої ми звикли, не може бути визначено і, отже, це ілюзія, – пояснює гітарист Silenoz. – Є тільки “вічний”, про який вже натякає назва альбому. Коли ми подорожуємо між світами, помітними і непомітними, сприйняття часу перестає існувати, воно не має жодної функції. Наша енергія – це наш факел і наш компас, коли ми робимо тріщини і пронизуємо вуаль – коли ми виходимо за межі».

Вокаліст Shagrath додає: «‘Eonian’ являє собою ілюзію часу, все, що є і завжди було. Для нас це також означає 25-річчя Dimmu Borgir, а сам альбом є даниною нашій власній історії та норвезькому black metal».

23 лютого Dimmu Borgir представить перший сингл “Interdimensional Summit“, який буде випущений як семидюймовий вініл EP, що натякне на присмак майбутнього альбому.

Silenoz  розповів про довгоочікуване продовження ‘Abrahadabra’ у 2010 році: «Ми відчуваємо, що сидимо на найкращому альбомі, який ми можемо зробити у цей час.  Особисто я вважаю, що сьогодні це наша найкраща робота. Так говорять усі, але якщо не вірити, що ми зробимо наш найкращий альбом, тоді немає ніякого сенсу робити щось нове. Так, так, я дуже схвильований цим, і я знаю, що багато прихильників, ймовірно, будуть позитивно здивовані. Ми вже не можемо дочекатися, щоб вийняти цей матеріал із землі та рухатися далі».

Що стосується музичного напрямку Dimmu Borgir у майбутньому, Silenoz сказав, що альбом стане ще епічнішим й величнішим, а щодо жорсткого звучання – відчується більш екстремальний звук.