FliT повернулись із міні-альбомом ‘Раптом’

Українсько-американський folk punk гурт FliT, що цього літа вперше за багато років повертається з концертами до рідної країни, 1-го липня випустив новий EP.

Реліз отримав назву ‘Раптом’ та складається із шести треків, а на його обкладинці зображений панк-козак Біллі – новий маскот колективу. EP доступний на всіх основних музичних платформах.

Міні-альбом став першим за 8 років «автентичним» релізом широко відомого у 2000-х роках панк-гурту, записаним під керівництвом оригінального вокаліста Володимира НовіковаНе зважаючи на майже десятирічне проживання учасників гурту за кордоном, свій новий альбом FliT виконав українською мовою. Проте наступний реліз, вихід якого запланований на осінь 2019 року, стане англомовним.

За словами музикантів, вокальними партіями, лірикою та атмосферою ЕР ‘Раптом’ подібний до першого альбому ‘Світ Такий…’, який і приніс гурту визнання на вітчизняній панк-сцені.

На підтримку нового альбому влітку 2019 року інтелігентні панки FliT проведуть ряд виступів на кількох великих фестивалях в Україні та ряді Українських фестивалів у Америці, а також зіграють сольні концерти у Києві, Харкові та на Вічевому майдані у Івано-Франківську.

Офіційні зустрічі концертів на Facebook: Київ (03.08, Зелений Театр) | Харків (09.08, LF Club)