Фолк-гурт «Мельница» знову в Києві 11.11

До Києва знову приїжджає улюблений багатьма гурт «Мельница»!

Зустрічайте в Центрі культури і мистецтв НАУ 11 листопада. Цього разу колектив приїде з програмою «Кров химери». Очікується, що на концерті будуть звучати переважно композиції двох останніх альбомів: “Алхимия” і “Химера”, а також найкращі хіти попередніх альбомів. Зустрічі з київськими фанатами восени стають хорошою традицію, адже Наталія О’Шей з музикантами виступають для нашої публіки вже не один рік.

Уже понад 18 років група «Мельница» створює і поєднує магічну музику нашого і стародавнього світу, з часом трансформуючи свою творчість, але роблячи це вишукано і зі смаком. Гурт розвивається і шукає нове звучання, намагаючись не повторювати самих себе, що дуже важливо для колективу з таким стажем і дискографією. І дійсно, під час кожного виступу «Мельница» знаходить, чим здивувати своїх слухачів. На концертах гурту зустрічаються фанати різного віку і різноманітних захоплень: від маленьких дівчаток і підлітків, до толкіністів і програмістів.

«Мельница — это когда сопротивление, мой друг, бесполезно; когда ты обещаешь вернуться никогда-никогда; а Тристан находит свою Изольду; и даже если ты невеста полоза, королевна или наречённая ветра, всё равно ты не найдёшь следов, что воин вереска оставил уходя».

Тому запрошуємо поринути в магічний світ музики гурту «Мельница» 11 листопада в ЦКіМ НАУ.
Квитки тут: https://www.concert.ua/booking/melnica