From Subway To Soul презентують альбом у форматі “Pay What You Want”

Київський heavy funk гурт From Subway To Soul 18-го травня випускає другий EP. Реліз отримає назву ‘The Side’, а його столична презентація пройде на території Арт-Платформи “Острів” у форматі “Pay What You Want” (плати скільки захочеш).

ЕР ‘The Side’ складатиметься з 6-ти треків. Сам гурт описує жанр міні-альбому тегами funk metal, alternative rock і навіть hip-hop.

«Можна почути, що альбом містить в собі звучання, притаманне американським рок-гуртам: потужні приспіви, циклічні куплети. Саме звучання набуває іноді східних індійських мотивів, проступає хіп-хоп ритміка і реп читка, подекуди звучать і електронні синт-ударні під соло-гітару в стилі Gramatik. В цілому, треки в ЕР “The Side” такі ж різноманітні, як і однакові, що робить сам альбом цікавим для прослуховування і переслуховування», – розповідають про ‘The Side’ музиканти.

Концертна презентація міні-альбому відбудеться на території Арт-Платформи “Острів”, яка, за словами гурту, є «крутою арт-майстернею, створеною архітекторами для архітекторів». Підтримає From Subway To Soul київський гурт Friday Story.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/2510205599009346