Ghost представлять альбом ’Ceremony And Devotion’

Шведський метал-гурт Ghost почав дражнити своїм альбомом під назвою ’Ceremony And Devotion’.

Дата релізу ’Ceremony And Devotion’ ще не була оголошена, але усі фанати Ghost можуть очікувати на новий альбом у січні.

Останній концерт Ghost для виступу фронтмена Papa Emeritus III відбувся 30-го вересня в Гетеборзі. Papa Emeritus III був примусово видалений зі сцени двома чоловіками під час заключного номера “Monstrance Clock”. Трохи пізніше, літній чоловік, одягнений у біло-золоту версію мантії Папи і маючи такий самий грим, вийшов на сцену і звернувся до натовпу по-італійськи: «Я – Papa Emeritus Zero. Вечірка закінчилася і тепер настав час для нової ери, Середньовіччя починається зараз».

Гурт опублікував кадри інциденту у своєму офіційному обліковому записі Instagram, але ще не прокоментував це питання. Проте, здається, панування Papa III закінчилося.

Звичайно, все це є частиною великого внутрішнього жарту: гурт нібито звільняє старого Папу і презентує нового на кожному LP. Під яскравою маскою завжди залишається та сама людина – засновник Tobias Forge, який, без сумніву, буде продовжувати співати у наступному циклі альбомів – під новим іменем.

Джерело: http://www.blabbermouth.net/news/ghost-to-release-ceremony-and-devotion-live-album-cover-artwork-unveiled/