Palay випустили EP ‘Царство Жалю’

‘Царство Жалю’ від Palay побачив світ 1-го січня. До запису дебютного міні-альбому одеської команди долучилися вокалісти гуртів Sunrise, Cheshires та Bojevilla.

Гурт Palay з’явився у червні 2017 року в Одесі. На рахунку колективу виступи у різних містах України, пара синглів та, власне, дебютний EP ‘Царство Жалю’.

Накопиченням міні-альбому музиканти займались самотужки, а зведення та мастеринг зроблені силами Романа Бондара (звукооператор студії Revet Sound).

Для запису трьох з п’яти треків міні-альбому були запрошені гостьові вокалісти. Зокрема, в «оді почуттям страху» “Стій! Бий! Тікай!” взяв участь Костянтин Науменко (Sunrise), у “Катма Любові” можна почути вокаліста одеського гурту Cheshires Вадима Казакова, а в титульній “Царство Жалю” – Володимира Ямпольського (Bojevilla).

«Міні-альбом не несе концептуальної наповненості, а являється збіркою пісень, яка підсумовує роботу гурту за останніх три роки та дозволяє із почуттям виконаного обов’язку рухатись уже новим заданим для себе вектором, – розповідають про реліз музиканти Palay. – Кожною піснею ми хочемо зачіпати важливі й злободенні теми, але говорити про них зрозумілою мовою».