ПРО НАС

Daily Metal: історія

Історія Daily Metal починається у 2012 році. Народившись у вигляді блогу під назвою The Daily Metal, навесні 2012 він трансформувався у перший онлайн-випуск.

З того часу і до літа 2013 командою DM, яка поступово зростала, було підготовлено та випущено 7 випусків онлайн-журнала, героями яких стали як вітчизняні виконавці (Morphine Suffering, Sunrise, Morton, Stoned Jesus, Viter тощо), так і відомі зарубіжні гурти (Amaranthe, Edguy, Van Canto, Amorphis, Civil War, Iron Mask).

У липні 2013 формат Daily Metal було змінено. Було прийняте рішення відмовитися від онлайн-випусків та сконцентрувати увагу на актуальних та оперативних публікаціях в форматі вебзіну.

В той же час кардинальних перетворень почав зазнавати редакційний склад Daily Metal. За наступні півтора роки проект пережив призупинення діяльності, повернення до життя та цілий ряд змін.

У січні 2015 Daily Metal та команда проекту почали формуватися у тому вигляді, у якому вони є зараз.

Спершу були повернені до життя щомісячні онлайн-випуски, але через п’ять місяців від цієї ідеї знову вирішили відмовитися. DM сконцентрував свої зусилля на розвиток сайту та соціальних мереж.

А вже у 2016 Daily Metal став чимось більшим, ніж просто вебзіном.

Завдяки підтримці зі сторони столичного клубу MonteRay Live Stage, 27-го серпня 2016 відбувся перший Daily Metal Fest. В кінці року редакція DM провела другий DMFest у Львові, а у квітні 2017 – фестиваль до п’ятиріччя проекту в київському Bingo.

Влітку 2017 в рамках Daily Metal був заснований власний відеопродакшн, який вже встиг попрацювати з понад 20 гуртами з різних країн (серед яких – Pain, Terminal Prospect, Balfor, Hell:on, Ignea та інші), та проект Daily Music Management, який займається менеджментом, PR-просуванням та організацією концертів для українських та зарубіжних артистів.

Того ж року Daily Metal спільно з гуртом Sunrise започаткував ще один фестиваль – Power Of Ukraine.

Всього ж за роки діяльності (станом на квітень 2020) командою DM було організовано більш ніж 65 концертів та фестивалів клубного формату по всій Україні.

У травні 2018 Daily Metal приєднався до організаційної команди харківського фестивалю Нове Коло.

2-го вересня 2019-го був запущений спільний проект Daily Metal та РокРадіо UA – радіостанція українського металу Радіо GARTA, що транслює творчість українських андеграундних виконавців у форматі 24/7, містить авторські програми і гостьові ефіри, а також проводить ексклюзивні прем’єри релізів. Слухати радіо можна на багатьох ресурсах, в тому числі на сайті Daily Metal.

На початку 2020 року Daily Metal спільно з польськими організаторами Mystic Coalition розпочали роботу над проведенням Road to Mystic: Ukraine – відбору для українських гуртів на один з найбільших фестивалів Польщі.

МИ НЕ ЗУПИНЯЄМОСЯ ТА ПРОДОВЖУЄМО НЕСТИ METAL У СВІТ!

Зв’язатися з нами:

  • з питань розміщення публікацій: пошта (детальна інформація для гуртів тут)
  • приєднатися до нашої команди: Facebook, пошта
  • з питань організації концертів: Facebook, пошта
  • з питань концертної відеозйомки: Facebook, пошта

STAY METAL, READ DAILY!