Психоделічний кавер на DakhaBrakha від Vovk

Київський post-hardcore/stoner/progressive rock гурт Vovk презентує кавер на композицію DakhaBrakha “Sho Z-Pod Duba” та анімований кліп на нього.

«На нашу думку DakhaBrakha – один із найкращих гуртів України, самобутній та еклектичний. Ми великі прихильники їхньої творчості, що виходить далеко не тільки за межі нашої країни, а й будь-яких жанрових визначень. “Sho Z-Pod Duba” – одна із найупізнаваніших пісень гурту, яку ми захотіли заспівати по-своєму, змінивши аранжування та додавши темних відтінків», – коментують музиканти.

Пісня увійшла до збірки ‘Neformat Family Covers vol. 1’, яку 13-го жовтня випустив новостворений лейбл ресурсу Neformat.

Запис, зведення та мастеринг проходили на студії Lizard Audio Production під керівництвом Романа Бондаря.

Анімацію музичного відео та психоделічну атмосферу спродюсувала і втілила Ніка Назаренко, яка також відома співпрацею з гуртом Omana. За моделювання був відповідальний Сергій Линник, маску придумала та створила El Dombrovan.

Vovk – гурт з Києва, що поєднує у своїй творчості post-hardcore, stoner та progressive rock. В доробку гурту – альбом ‘Lair’ 2019-го, численні концерти та європейський тур разом зі Stoned Jesus.

Титульне фото: Ігор Коротич


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!