Сергій Міхалок і гурт Drezden запрошують на перший концерт у Києві!

28-го лютого у столичному клубі Bel Etage відбудеться концерт нового проекту Сергія Міхалка Drezden. За рік існування у колективу з’явилася велика кількість шанувальників, які з нетерпінням чекали концертів гурту.

Перший концерт Drezden відбувся у Львові при повному аншлагу та ще й в день народження Сергія Міхалка. Готуватися до концертів музиканти почали ще восени: репетирували на студії в Мінську, працювали над сценографією і знімали live-video, в якому демонстрували всю потужність живого звучання Drezden. Відеоінсталяції спеціально до виступу Drezden підготували дизайнер Артур Вакаров, художник по світлу гурту Олександр Галушко і литовський художник по світлу Маріус Селявічус.

За відгуками в мережі, після двох перших концертів у Львові та Мінську, виступ Drezden не схожий ні на концерти Ляпис-98, ні на Brutto

«Фанати залишають дуже цікаві, аналітичні коментарі, і це круто! Нам було приємно бачити безліч шанувальників, які знають слова всіх пісень, і навіть вже придумали свої танцювальні рухи під ці треки», – поділився емоціями продюсер гурту Антон Азизбекян.

Неймовірний музичний перформанс Drezden у Києві, на якому будуть виконані всі пісні з двох альбомів, триватиме близько двох годин. Разом із Сергієм Міхалком у концерті візьмуть участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич (бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).

Drezden сольний проект Сергія Міхалка, в якому він відкриває для всіх шанувальників ще одну сторону своєї творчості. Drezden це еклектичний сплав The Cure, Wolfsheim і Олексія Вишні. Це переосмислення музики Нової хвилі і Neue Deutsche Welle через 40 років. Дебютний альбом Drezden вийшов у вересні 2018 року і миттєво знайшов шанувальників по всьому світу. Другий альбом ‘Эдельвейс’ було презентовано в грудні 2019 року. В ньому Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні сенси яких доведеться розгадувати слухачам.

Купити квитки: https://drezden.by/shows
Зустріч концерту на Facebook: 
https://www.facebook.com/events/560144034566119

Титульне фото: Микола Матвіюк