Shiva The Distructor випустили альбом та готують презентацію 29-го травня

Перший повноформатний альбом ‘Find the Others’ київського psychedelic rock гурту Shiva the Destructor вийшов після тривалого затишшя на українському лейблі Robustfellow Prods. Колектив також готує концертну презентацію релізу, яка відбудеться 29-го травня у Bright Sound Studio за підтримки One Magic Megawatt, OOZE та секретного гурту.

За словами музикантів, вони надихаються нашаруваннями рок-культури останніх десятиліть, розставляють важливі для них акценти та повертають слухачам квінтесенцію психоделічного року: розширені інструментальні сегменти, еклектику композиції, вокальні гармонії, власні експерименти гурту з електроорганом, трубами та східними інструментами.

Над створенням альбому ‘Find the Others’ гурт працював понад три роки. Йому передував вихід EP ‘Supreme Light’, що побачив світ у 2015.

«Кожен з треків альбому – окрема історія про титульного персонажа гурту – Шиву, який у нашій інтерпретації є далеко не всесильним, а проживає майже земне життя», — розповідає вокаліст та гітарист гурту Андрій Приймак.

У треках альбому Шиву носить крізь світи, простір і час. Зрештою він спускається на грішну землю десь у 60-тих, вдягає потерті джинси та йде відриватись на Вудсток, тоді чілить на пляжі під звуки серф-року, закохується, мандрує недоторканими лісами, впадає в рефлексивні баталії та віднаходить себе десь на околицях всесвіту. Шива веселиться, страждає, шукає і змінюється, як і всі ми.

Альбом цікавий також і деякими відсилками до легендарних виконавців, і хлопцям не терпиться побачити, чи їх впізнають та зацінять слухачі.

‘Find the Others’ доступний світу на всіх популярних стрімінгових сервісах, на платформі Bandcamp, а також на фізичних носіях у вигляді касет та дисків.

Презентація альбому відбудеться у рамках Robust Evening 29-го травня у Bright Sound Studio.

«До наших послуг студія Bright Sound зі своїм неперевершеним звучанням та творчою атмосферою. Наразі це найкраще місце для якісної передачі фузових вібрацій на запланованих частотах», – коментує гурт.

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/1157386344686482


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!