Shiva The Distructor випустили альбом та готують презентацію

Перший повноформатний альбом ‘Find the Others’ київського psychedelic rock гурту Shiva the Destructor вийшов після тривалого затишшя на українському лейблі Robustfellow Prods. Колектив також готує концертну презентацію релізу, яку поки було перенесено на відкриту дату в зв’язку із карантином.

За словами музикантів, вони надихаються нашаруваннями рок-культури останніх десятиліть, розставляють важливі для них акценти та повертають слухачам квінтесенцію психоделічного року: розширені інструментальні сегменти, еклектику композиції, вокальні гармонії, власні експерименти гурту з електроорганом, трубами та східними інструментами.

Над створенням альбому ‘Find the Others’ гурт працював понад три роки. Йому передував вихід EP ‘Supreme Light’, що побачив світ у 2015.

«Кожен з треків альбому – окрема історія про титульного персонажа гурту – Шиву, який у нашій інтерпретації є далеко не всесильним, а проживає майже земне життя», — розповідає вокаліст та гітарист гурту Андрій Приймак.

У треках альбому Шиву носить крізь світи, простір і час. Зрештою він спускається на грішну землю десь у 60-тих, вдягає потерті джинси та йде відриватись на Вудсток, тоді чілить на пляжі під звуки серф-року, закохується, мандрує недоторканими лісами, впадає в рефлексивні баталії та віднаходить себе десь на околицях всесвіту. Шива веселиться, страждає, шукає і змінюється, як і всі ми.

Альбом цікавий також і деякими відсилками до легендарних виконавців, і хлопцям не терпиться побачити, чи їх впізнають та зацінять слухачі.

‘Find the Others’ доступний світу на всіх популярних стрімінгових сервісах, на платформі Bandcamp, а також на фізичних носіях у вигляді касет та дисків.

Презентація альбому відбудеться у рамках Robust Evening, коли концерти стануть дозволеними.

Зустріч події на Facebook: https://www.facebook.com/events/252501973235419


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.