Shokran розбудить єгипетські таємниці у столиці України

30 листопада Київ у рамках українського туру на підтримку нового третього альбому, дата релізу якого досі невідома, відвідає самобутній та загадковий гурт Shokran. Тур включатиме лише 4 міста, розпочнеться з Харкова та завершиться на початку грудня в Одесі.  Музиканти презентують нову роботу та відіграють улюблені хіти.

За сім років існування гурт випустив два повноформатні альбоми Supreme Truth(2014) та  EXODUS(2016), котрі схвально зустріли прихильники в усьому світі. Особливістю музики колективу є поєднання у ній східного колориту та прогресивних важких гітарних та вокальних партій з акцентом на ударних. Майстерно вплетена у творчу канву єгипетська міфологія, що стала основою другого альбому, холодить кров та заволодіває свідомістю з перших акордів.

До України Shokran везуть круту концертну програму та як завжди таємницю. Якщо ви хочете дізнатися, яким буде нове творіння Дмитра Дем’яненка та його команди, то мерщій купуйте квитки. Залишилося обмаль часу. В свою чергу музиканти вже інтригують українців на своїх офіційних сторінках у соцмережах: «Squad in Kyiv! Gonna make something interesting before the album release! Stoked to show you what we got! Soon! NOVEMBER!»

Коли: 30.11.18, 19:00
Де: Київ, MonteRay Live Stage, вул.Прорізна 8
Квитки тут: https://concert.ua/uk/events/shokran