The Young Gods: гурт, який надихав David Bowie і Nine Inch Nails, їде до Києва

Перший виступ культового швейцарського рок-гурту The Young Gods в Україні відбудеться 2 червня в клубі MonteRay.

Концерт стане частиною міжнародної програми святкування 40-річчя фільму “Чужий” Рідлі Скотта, яка організована з ініціативи Посольства Швейцарії в Україні.

Вже понад тридцять років The Young Gods розширюють межі звуку. Вони починали як піонери індустріального року, безперервно змінюючи і удосконалюючи своє унікальне звучання. Своїми першими альбомами The Young Gods спровокували саунд-революцію: віртуозно граючи з семплерами, гурт створював незвичайні звукові структури, що існували раніше тільки у людській фантазії.

Вони стали легендами європейської сцени. Їх творчість надихала таких артистів як Pitchshifter, Mike Patton, Sepultura, The Edge (U2), Devin Townsend, Ithak, Econoline Crush і навіть David Bowie. Trent Reznor (Nine Inch Nails) і Ministry називають The Youngs Gods гуртом, який справив великий вплив на їхню музику.

Не зупиняючись на досягнутому, The Young Gods прямують вперед і відмовляються повторюватися, постійно перебуваючи в пошуку нових звучань і сенсів. Результати цих пошуків і експериментів ми можемо почути на 12-ти студійних альбомах колективу. Робота над останнім альбомом була розпочата в 2015 році. Написані пісні виконувалися на концертах протягом трьох років, завдяки чому початкові версії отримали свою довершену форму. Гурт фіналізував роботу над альбомом ‘Data Mirage Tangram’ спільно з британським саундпродюсером Аланом Молдер (Alan Moulder), відомим, зокрема, по роботі з Nine Inch Nails, Editors, Foals. Його реліз відбувся в лютому 2019 року.

Нову програму гурту можна буде почути у Києві в перші дні літа.

Концерт відбудеться в рамках міжнародної програми святкування 40-річчя фільму “Чужий” Рідлі Скотта , яка організована з ініціативи Посольства Швейцарії в Україні. В рамках програми також буде проведена Ретроспективна виставка Г.Р.Гігера (HR Giger) – видатного швейцарського художника і творця образу ксеноморфа з фільму “Чужий” в Довженко-Центрі, виставка “Camera Obscura. Гігер і фотографія. 1950-1960-ті” в галереї Triptych: Global Arts Workshop, також на Кінофестивалі “Молодість” відбудеться показ відреставрованої оригінальної версії фільму.

Зустріч концерту The Young Gods на Facebook: https://www.facebook.com/events/2307395089322890