10 ПРИЧИН ВІДВІДАТИ ФЕСТИВАЛЬ «РЕСПУБЛІКА 2016»

З 1-го по 4-е вересня в Кам’янець-Подільському відбудеться вже шостий за рахунком фестиваль «Республіка». Масштабний, цікавий та неймовірно позитивний «двіж» збере на Хмельниччині тисячі шанувальників фестивального руху, щоб незабутньо відзначити завершення літа 2016. Ми зробили добірку із 10 найвагоміших, на наш погляд, причин прямо зараз відправитися за квитком на фест та забезпечити собі вагон емоцій та тонну приємних вражень. Come on! «Республіка» чекає саме на тебе!

1. ЦІНА НА КВИТКИ.

Наразі квитки на всі чотири дні фестивалю коштують 350 грн., а стартова ціна складала 270 грн.
350 грн. – це всього 87,5 грн. за один день фесту, 70 грн. за одну сцену на всі чотири дні і 5 грн. за один гурт! Це четверта частина прожиткового мінімуму і менше половини стипендії.

До речі, з 15-го серпня ціна на квитки буде збільшена – тож є ще майже три тижні, щоб встигнути купити дешевше! 🙂

2. 4 ДНІ.

Цього року українські фестивалі радують розширеннями не тільки в аспекті лайн-апів та сцен, а і в часових межах. «Республіка» не залишається осторонь – у 2016 фест у Кам’янець-Подільському триватиме цілих 4 дні!

3. 6 СЦЕН.

…або 5 сцен+ярмарок. На території Нової фортеці у старій частині міста будуть розміщені головна, акустична, реггі та важка сцена, а на Ратушній площі – денна сцена та ярмарок. Більше 70-и виконавців – це музика на будь-який смак та до будь-якого стану душі. Головне – встигнути всюди, або ж запастися часоворотами.

4. БЕЗКОШТОВНІ НАМЕТИ.

Ті, хто вже встиг пірнути у вир українського фестивального літа цього року, мали нагоду познайомитися з HUSKY Sport. За милою назвою магазину спортивного спорядження ховаються доброзичливі хлопці та дівчата з «Хаскі» та дуже приємні новини – оренда наметів на час фестивалю буде абсолютно безкоштовною. Варто лише купити квиток до платного наметового містечка (всього 100 грн. за всі дні) – і можна безкоштовно розміститись у 2-х, 3-х, 4-х або 5-місних наметах.

5. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.

Одне з найдавніших міст України, пронизане атмосферою майже тисячолітньої історії; місто, де зустрічаються епохи; місто, де у самому повітрі літає натхнення. Провести цілих чотири дні у чарівному Кам’янці-Подільському – це вже подарунок для самого себе. А провести чотири дні у Кам’янці на неймовірному фестивалі – просто безцінно.

6. СТРІТ-АРТ.

Ні для кого не секрет, що «Республіка» не є суто музичною подією. Це – єдиний масштабний стріт-арт фестиваль України. З року в рік художники-муралісти з різних країн світу перетворюють найнепримітніші куточки міста у справжні витвори мистецтва. Не залишиться осторонь і цьогорічна «Республіка».

7. ГРА ПРЕСТОЛІВ.

Так-так, найпопулярніший серіал сучасності також цього року матиме певне відношення до «Республіки». Вперше в Україні виступить шалений британський гурт Molotov Jukebox. Вокалістка Наталі Тена – це Оша з «Гри Престолів» та Німфадора Тонкс з «Гаррі Поттера». Талановита людина – талановита в усьому, і на шостій «Республіці» буде ще одна нагода в цьому переконатися.

8. «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» ТА ЇЇ ГЕНДИРЕКТОР.

Коли головою «Укрзалізниці» став польський рок-музикант Войцех Бальчун, це спричинило неабияку хвилю загального схвалення і обговорення. Організатори «Республіки» пішли значно далі простих розмов і запросили гурт Войцеха на фестиваль. Тож вже зовсім скоро колектив Chemia можна буде почути на головній «республіканській» сцені.

9. МАВПА.

…доволі симпатична і майже справжнісінька. Мавпа, що живе на афішах та інших промо-матеріалах «Республіки». Мавпа, яку організатори закликають причепурити та привести на фестиваль. Мавпа, яку, безумовно, можна буде зустріти на самій «Республіці» (а ще там можна буде зустріти покемонів… але це вже інша історія). А як можна відмовити мавпі, і не поїхати на фест?

10. ЦЕ – «РЕСПУБЛІКА»!

Найвагоміший і найлаконічніший аргумент. Їхати – обов’язково, пропускати – не можна. Daily Metal їде ледь не всією редакцією. Побачимося у Кам’янець-Подільському в перші дні осені 2016? 😉