Absolution Free представили дебютний повноформатний альбом

Одеський female-fronted гурт Absolution Free, що з 2013 грає groove metal з елементами melodic death, випустив дебютний повноформатний альбом ‘Snake Pit’. До альбому, робота над яким тривала близько року, увійшли напрацювання різних періодів історії команди.

«Колективна і особиста свідомість, критичне мислення, відповідальність за наслідки як діяльності, так і бездіяльності – меседж, що об’єднує усі ці пісні», – розповідають музиканти та закликають «надихатися сміливістю і зухвалістю, щоб відірвати від свого серця змій сумління і жити по-справжньому».

Альбом вже доступний на всіх стрімінгових сервісах. Раніше світ побачили кліпи на пісні альбому “More” та “Thread My Way”, лірик-відео на “Drab Existence of White Collar”, а також кліпи на композиції “Burn With Me” і “Creating New Tyrants”, що для релізу альбому були переписані із новим складом.

Робота над ‘Snake Pit’ відбувалася на студії гітариста гурту Юрія Забеліна LETA Studio. Музиканти кажуть, що у створенні альбому надихалися спадком таких команд як Arch Enemy, Pantera і Machine Head.

Зараз Absolution Free готують до релізу кліп на титульну композицію альбому.

Реліз вже доступний на всіх стрімінгових сервісах.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!