ACHERONTAS. Пришестя темних сил

«Consummation of your veiled consecrations,
Your shrine bathed in a thousand scepters,
illuminating the searing portals of venomous suppurations…»

Нарешті надокучлива зима закінчилася та прийшло довгоочікуване весняне тепло на зміну морозним березневим ранкам. А також на цей чудовий час призначений фестиваль HOLY DEATH OVER KYIV V.

Захід пройде 21 квітня в стінах столичного клубу Monteray club. Організатори порадують яскравим лайнапом, котрий з кожним разом стає більш потужним і різноманітним.

Не будемо лукавити, що майже кожна публікація, напередодні виступу, описує колективи однаково і починається приблизно з таких слів: «культова група», «довгоочікуваний виступ» і т.д. Та що тут казати, нам теж хочеться пафосної нотки! Українські шанувальники Black Metal`а в очікуванні приїзду грецького гурту ACHERONTAS.

Історія команди бере початок з 1997 року та проекта STUTTHOF, у складі якого було випущено два альбоми та кілька спліт-колаборацій з другими гуртами. І тільки 2007 року з’явився ACHERONTAS, котрий музиканти вважають їх прямим творчим продовженням.

Проект досить швидко набрав обертів і отримав визнання в метал колах, не тільки в рамках стилю Black Metal, але і в цілому. Поєднавши містику, духовність та окультизм, вони отримали неймовірну магічну суміш, котру, піднявши ніби запашну чашу догори, хочеться випити до дна.

На рахунку ACHERONTAS шість повноформатних альбомів, кожен з яких як частина єдиного ритуалу. Якщо зібрати їх разом, то можна відкрити завісу таїнства Потустороннього.  Зовсім недавно був анонсований вихід нового лонгплея, під назвою ‘Faustian Ethos’.  Дата релізу – 18 травня, тому на київскому концерті ви зможете почути і нові композиції.

Кожний реліз ACHERONTAS концептуальний. Окультизм, ставши невід’ємною частиною творчості гурту, відточений на належному рівні, а професіоналізм, з яким працюють музиканти, дав проекту велику кількість фанатів.

Приємним залишається той факт, що ​black – metal фестивалі давно стали хорошою традицією: концерти професіоналів своєї справи, на сцені з якими виступають не менш талановиті гурти з України та країн СНД.

На кожен ​фестиваль організатори HOLY DEATH OVER KYIV стараються привезти в столицю достойні команди, чия творчість в багато чому стане важелем руху вперед для молодих музикантів.

Цього року разом з ACHERONTAS на сцені виступлять такі гурти з України та Білорусі, як: KRODABURSHTYN, , PESTILENTIA (BLR)BERGRIZEN, GRAVE CIRCLES.

Не пропусти та купуй квитки вже зараз!

Київ
21 квітня 2018
Стартуємо в 17.00

Електронні квитки вже доступні на сайті: – https://concert.ua/uk/eventpage/holy-death-over-kyiv