Agnostic Front відсвяткують 35-у річницю в Києві

Їх поважають та вважають лідерами жанру hardcore punk. Їх звучання – одне з найзліших у панк-музиці – допомогло викарбувати хардкор як музичний та культурний напрямок спочатку в Нью-Йорку, а потім і у світі. Від самого початку Agnostic Front видавали швидкий, потужний панк, що відрізнявся агресивними ударними і басом та хаотичним вокалом Роджера Мірета. Цього року легендарний колектив святкує туром 35-у річницю свого дебютника ‘Victim In Pain’, який, йдучи напролом, проклав шлях усьому їх каталогу.

Agnostic Front ніколи не соромилися у виразах. Їх пісні завжди були чесними у своїй критиці гнобителів сучасності та їх негативного впливу на суспільство. У 1983 році гурт створив гітарист Вінні Стігма, випустивши проривний ЕР ‘United Blood’, на який сьогодні полюють усі колекціонери. Першою платівкою ‘Victim In Pain’ (1984) гурт заклав міцний фундамент хардкору як жанру; саме вона вивела їх у перші ряди хардкор-тусовки Нью-Йорка, яка на той час зосереджувалася навколо клубу CBGB. Коли у 2006 році вийшов довгоочікуваний DVD ‘Live at CBGB’, Мірет стверджував: «Ми зіграли в CBGB більше концертів, ніж будь-який інший гурт, і ми зіграли більше благодійних концертів для CBGB, ніж будь-який інший гурт». У той час чимало панк-гуртів намагалися врятувати культовий клуб від закриття.

І ось, 35 років потому, гурт святкує ювілей того знакового дебютника, яким вони завдячують своїй успішній кар’єрі протягом кількох десятиліть та вірній фан-базі у всьому світі.

Роджер Мірет: «Ми не можемо дочекатися початку туру, присвяченому 35-річчю ‘Victim In Pain’! Важко повірити, що минуло так багато років, а наші прихильники у всьому світі так само пристрасні, як і раніше. Наш фільм “Хрещені батьки хардкору”, який нині доступний у всьому світі, має сильний культурний вплив так само, як колись мав наш альбом ‘Victim In Pain’. Цього року буде стільки класних подій, у тому числі й наш приїзд до вашої країни, до вашого міста! Побачимося в мошпіті!»

Дата та місце зустрічі в Києві: 12 листопада, клуб Atlas

Квитки: https://concert.ua/event/agnostic-front