Акустичний сторітелінг із присмаком віскі: Danny Worsnop live in Kyiv

Якщо людина талановита, це неможливо приховати чи викоренити. Але крім успіху та визнання, талант може принести страждання, занурити свого носія у безодню, може навіть вбити. Проте є такі люди, які проходять випробування своїм даром, і попри свої деструктивні схильності несуть світло і дозволяють іншим доторкнутися до свого генія. Danny Worsnop – одіозний музикант, насамперед відомий нам як вокаліст Asking Alexandria, завітав до Києва показати: талант не проп’єш, як би ти не намагався це зробити.

Для київських прихильників Asking Alexandria і Danny Worsnop вечір 7 грудня вже давно був відмічений у календарі як special day, адже саме в цей день metalcore-ковбой мав розказати історію свого життя у столичному Bingo і залишити автографи всім бажаючим.

Відкрили вечір київські альтернативщики Middle Finger, щоб розкачати втомлену від робочих буднів публіку. Судячи із натовпу біля бару, для багатьох тиждень дійсно видався важким. Ходять чутки, що того вечора відвідувачі випили весь запас віскі, який був у наявності.

Middle Finger | Bingo | 07.12.2018

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmxsp48Y

Без пафосних інтро, без гри софітів. Просто хлопець у толстовці з  капюшоном і протертих джинсах, з гітарою в руках. Danny Worsnop власною персоною, відверто, чесно та іронічно. Таке враження, що перед тобою звичайний хлопець із сусіднього під’їзду, а не рок-зірка. Жодного натяку на пафос, лише щирість та відкритість.  Перебираючи акорди, він розпочав свою розповідь.

«Разом із Ben Bruce ми створили гурт Asking Alexandria. Все було круто, я став популярним, в мене з’явилась купа грошей у досить юному віці – мені було 18. Проте такий спосіб життя розбудив у мені щось погане і щось небезпечне. Через п’ять років я зателефонував Бену і  сказав, що залишаю гурт через  страх смерті…» З цієї сторінки свого життя Дені відкрив цей акустичний вечір. Перед цим, звичайно, він пропустив келих Jameson прямо на сцені, міцно обіймаючи свою гітару.

«Якщо дім – там, де твоє серце, що ж трапляється, коли твоє серце розбивають?» – запитує музикант у пісні “High” зі свого першого сольника The Long Road Home.

Залишивши Asking Alexandria, музикант сподівався вирватися на волю. Слава і спосіб життя рок-зірки виявились справжнім випробуванням, яке спровокувало боротьбу із самим собою. Проте внутрішні демони не заспокоїлися, вони продовжували з’їдати музиканта зсередини, а страхи нікуди не поділися. Як згадував Danny Worsnop, певний проміжок часу йому здавалося, що він вже ніколи не повернеться до музики, проте, на щастя, він помилився. Платівка The Long Road Homeстала для нього терапією, принесла катарсис його бентежній душі. Про все це Danny Worsnop розповідав застиглому від захоплення натовпу, не соромлячись визнавати свої факапи і приправляти дійство пікантними жартами і подробицями. Пісні Asking Alexandria і сольні композиції Danny обрамляли розповідь, ілюструючи епізоди з його життя.

Danny Worsnop презентував київським прихильникам новий сингл “Little Did I Know”, з якого стало зрозуміло: музикант закоханий по вуха. Він не упустив шанс похвалитися своєю нареченою, якій він зробив пропозицію прямо під час шоу Asking Alexandria.

Знайомі акорди і ліричний приспів “Moving On” розповіли про те, що життя в дорозі кардинально змінює тебе, змушує дорослішати і повертатися обличчям до своїх страхів.  Danny Worsnop – це живий приклад того, що успіх, слава, гроші не роблять тебе щасливим, якщо тобі не вдалося підкорити своїх демонів. Проте поразки і «факапи» – це нормальна частина людської природи, і від цього не потрібно ховатися. Danny дав пораду своїм прихильникам: не забивайте на творчість, якщо у вас є до неї потяг. Пишіть, малюйте, грайте, співайте. Це те, що робить нас живими. Для самого Danny Worsnop – це «fucking favourite thing in the world».

Danny Worsnop | Bingo | 07.12.2018

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHskNS8u19

Фото: Мирослав Чорнобай