І для підкріплення ефекту 3 листопада проведуть концерт-презентацію у львівському клубі !FESTrepublic.
Першим променем нової сторінки команди став сингл “Не Згасай”, що вийшов ще у червні. З моменту виходу треку “Виродок” у 2015 році пройшло цілих 3 роки.
Тепер промайнуло фестивальне літо, за час якого зі сцени прозвучали обіцяні нові пісні з майбутнього альбому, і EP ‘Перетинай за гранню грань’ 30-го жовтня побачив світ.
«У цього EP немає основного формату. Нарешті ми робимо те, що нас пре! Знайшли свій новий звук і дуже кайфуємо, бо за декілька років відшукали золоту середину», – коментує лідер гурту Віктор Новосьолов.
Окрім презентації у Львові, АННА відвідає у листопаді Вінницю, де зіграє спільно зі Space Of Variations, та Київ, де стане спеціальним гостем на концерті американців Bad Omens.
Фото з офіційної сторінки гурту на Facebook