Arch Enemy зіграють на фестивалі Файне Місто

До списку таких гуртів, як Powerwolf, Eluveitie і Rage з симфонічним оркестром додалася ще одна культова команда – Arch Enemy.

Багато хто звик до того, що Файне Мiсто – в першу чергу рок-фестиваль. Але в цьому році організатори фестивалю вирішили зробити лайн-ап максимально різноманітним.

«Бачили в соціальних мережах обурення з приводу того, що ми “спопсились” і в нашому лайн-апі занадто багато “форматних” артистів. Що ж, любителі гарної важкою музики, тримайте подарунок!» – коментують організатори.

Arch Enemy останній раз були в Україні в 2014-му, але фани не забули цей виступ і досі. Дивовижні шведи стверджують, що за двадцять років досить втомилися від переїздів і перельотів, але ніколи не втомляться від сцени.

«Основна музична філософія не змінилася за ці двадцять з гаком років, – каже засновник гурту Майкл Емотт. – Ми ретельно складаємо пісні і стежимо за кожною мелодією з тих сотень, що звучать в наших гітарах».

Окрім Arch Enemy на фестиваль вже оголошені гурти Powerwolf, Eluveitie, Avatar, Eskimo Callboy та Rage, що зіграють ексклюзивну програму в супроводі симфонічного оркестру.

З українських «важких» команд на фестивалі зіграють 1914, Motanka, Velikhan, MegamasS та Bojevilla. Також один з ексклюзивних українських виступів зіграє легендарний панк-гурт FliT, що цього літа повертається з концертами на Батьківщину в оригінальному складі.

«На відміну від багатьох фестивалів ми вирішили не мучити людей і вже оголосили практично весь список артистів. Але є ще кілька гучних і несподіваних імен, які, напевно, не залишать вас байдужими», – інтригують організатори Файного Міста.