Arhat представили перший повноформатний альбом

Сформований у 2017 році київський гурт Arhat, що грає groove metal зі східними впливами, 23-го грудня представив альбом ‘Dead Life’, що став для команди першою повноформатною роботою. Раніше у 2018 гурт випустив EP ‘Mantra’.

«Альбом відзначається агресивним звучанням гурту та східними мелодіями. На деяких композиціях ‘Dead Life’ можна почути жіночий вокал, також одним з інгредієнтів є перкусія, що підкреслює східні елементи. Музичний фундамент є сумішшю groove, death і hardcore», – йдеться у прес-релізі.

За словами гурту, деякі з текстів пісень мають на меті іронічне відображення сучасних суворих часів, а інші містять сюжети з міфології та історії східних народів.

До альбому ‘Dead Life’ Arhat випустили лірик-відео на композицію “Outcast” та studio playthrough на композицію “Maximalism”.

Над записом, зведенням і мастерингом альбому працював Сергій Сершень, барабани записувалися Валерієм Ліхачовим на AVSound. У якості запрошених музикантів до релізу долучилися вокалістка гурту Scarleth Катерина Капшук (етнічний вокал) та Петро Павловський (перкусія).

Альбом доступний в електронному вигляді на Bandcamp, SoundCloud та стрімінгових платформах. Також найближчим часом Arhat обіцяють представити ‘Dead Life’ на CD.