Asking Alexandria випустили однойменний альбом

Реліз платівки відбувся 15.12.17 на всіх офіційних сторінках гурту та в соціальних мережах. Це перший альбом після повернення до складу команди вокаліста  Danny Worsnop. Продюсером запису виступив Matt Good, учасник From First To Last. Альбом вийшов на лейблі Sumerian Records.

Платівка звучить в більш легшому варіанті, аніж попередні роботи гурту. Першим релізом з нового альбому став трек під назвою “Into The Fire”, який вийшов ще 21.09.17.

В інтерв’ю для фінського Kaaos TV, гітарист Ben Bruce говорив: «Поки що ми не розкриваємо усіх карт, ми не хочемо давати занадто багато нового. Очевидно, що це музика, яку написали ми, але чи стане вона відображенням цілого альбому – стане відомо пізніше. Насправді майже весь матеріал уже готовий до запису. На відміну від альбому ‘The Black’, який був написаний під час турне, “п’ятий альбом” став майже повністю студійним. Він має стати кращим з того, що ми коли-небудь робили».

 До альбом у входять 13 треків загальною тривалістю 47 хвилин.

 1. Alone In a Room
 2. Into the Fire
 3. Hopelessly Hopeful
 4. Where Did It Go?
 5. Rise Up
 6. When the Lights Come On
 7. Under Denver
 8. Vultures
 9. Eve
 10. I Am One
 11. Empire (feat. Bingx)
 12. Room 138
 13. Into the Fire (Radio Edit)

В офіційних спільнотах гурту в соціальних мережах жваво обговорюють і діляться враженнями від нового альбому. Думки фанів розділяються на два табори. Частина слухачів вважає, що гурт починає втрачати те, чим завоював свого часу таку прихильність, інша частина схвалює зміни в звучанні і радо сприймає нові експерименти, називаючи їх  «ростом для гурту».

Ознайомитись з  альбомом можна на офіційних ресурсах Asking Alexandria.

Інтерв’ю гітариста Ben Bruce
 https://www.youtube.com/watch?v=vKyOaWxxM70

Офіційний сайт гурту
https://www.askingalexandria.com/

Офіційний канал лейблу Sumerian Records
https://www.youtube.com/channel/UCAtlZO9a52JIhQRyXDRLaZQ
http://www.sumerianrecords.com/

Офіційний Instagram гурту
https://www.instagram.com/askingalexandria/?hl=ru