Asphyx та Impaled Nazarene на Warm-Up Show фестивалю Нове Коло

13-го квітня в київському клубі Bingo відбудеться препаті-шоу найбільшого українського metal опен-ейру – Metal East: Нове Коло. Хедлайнерами вечора стануть гурти Asphyx та Impaled Nazarene.

«Оскільки багато українських шанувальників важкої музики та гостей нашої країни звикли відвідувати концерти та фестивалі лише в Києві, ми приготували препаті-шоу в українській столиці, щоб всі відчули, чого очікувати від нашого головного фестивалю в Харкові», – анонсують подію організатори.

Зарубіжними хедлайнерами фестивалю стануть батьки жанру death/doom – гурт Asphyx із Нідерландів, а також фінський black metal колектив Impaled Nazarene, відомий епатажністю своїх текстів та концертних виступів.

З українських команд у лайн-апі вечора будуть представлені Sectorial, Burshtyn та Mutanter.

Зустріч на Facebook: https://www.facebook.com/events/270979866854367

Нагадаємо, що фестиваль Metal East: Нове Коло пройде у Харкові з 31 травня по 2 червня. Учасниками події стануть більше 20 команд, а переважну частину лайн-апу складуть відомі зарубіжні black/death metal гурти. Серед гуртів, що зіграють у Харкові – PestilenceArchgoatNecrophobicEnthronedEntombed A.D. та багато інших.