Avantasia анонсують альбом і тур на 2019 рік

Avantasia – heavy/power metal супергурт; метал-опера, створена Тобіасом Замметом, вокалістом гурту Edguy.

Avantasia відома співпрацею з Alice Cooper, Klaus Meine і Rudolf Schenker (Scorpions), Bruce Kulick і Eric Singer (KISS), Eric Martin (Mr. Big) та багатьма іншими зірками музичного світу.

Довгий час проект Avantasia вважався другорядним у творчості Тобіаса Заммета. Але після багаточисленних виступів на найбільших рок-фестивалях в Швеції, Квебеку, золотих  нагород і декількох десятків позицій в світових чартах – майбутній тур “Moonglow” можна вважати значною подією на heavy/power сцені.

Після аншлагових шоу в Азії, Америці і Європі ,  величезний успіх їх “Ghostlights World Tour 2016/2017” завершився головним шоу на Wacken: Open Air.

Тепер гурт повертається з оновленою програмою шоу, в якому Тобіас Заммет знову розділить сцену з кращими рок-виконавцями світу.

Тобіас Заммет стверджує: «Я намагався спокійно жити останні 18 місяців, але, очевидно, мій кращий спосіб розслабитись – творити! За цей час до мене прийшли тони ідей, які буквально вимагали реалізації в епічному стилі Avantasia. Я був настільки впевнений в піснях, що я досить швидко зрозусів: якщо колись і буде новий розділ Avantasia, то він повинен бути саме з цим матеріалом – повз всі тенденції і правила музичної індустрії, з епічними 10-хвилинними фрагментами разом з рок-піснями, що чіпляють! Все було створено тільки з одної причині: писати відмінну музику без яких-небудь бізнесменів, що сформували б її в обрізані шматки для сучасного розважального “пейзажу”. ‘Moonglow’ стане найщедрішим альбомом моєї кар’єри, найбільшим і найяскравішим явищем, кращою і найбільш необґрунтованою розкішшю, яку я коли-небудь створював в своєму житті.

Я не можу дочекатись виходу альбому у січні, а потім відправитись в світове турне “Moonglow”,де ви станете свідками найбільшого шоу, яке Avantasia колись відтворювала на сцені!»

Гурт в соц. мережах:
https://www.facebook.com/avantasia/

Сторінка на лейблі Nuclear Blast:
http://www.nuclearblast.de/en/label/music/band/news/details/5406894.71066.avantasia-moonglow-world-tour-2019.html