Azathoth Circle презентують “Across The Wounds” у MonteRay Live Stage

Адепти темних матерій – київські дарк-металісти Azathoth Circle – 8-го жовтня презентують в концертному форматі повноформатний альбом “Across The Wounds”.

Дата: 8 жовтня 2017
Початок: 19:00
Місце: клуб MonteRay Live Stage (вул.Прорізна, 8)
Квитки: 70 грн.
Посилання на квитки: https://www.concert.ua/eventpage/azathoth-circle

Альбом “Across The Wounds” гурту Azathoth Circle вийшов 29-го серпня і став першою повноформатною роботою в дискографії колективу. Експерименти зі стилями, комбінація важкого звуку та рішень, звичних для мейнстріму, а також емоційна лірика, заснована на глибоко особистих образах – такі відмінні риси нового альбому.

«Ідея ряду ірраціональних переживань, що об’єднав би композиції лонгплею концептуально, зародилася у нас давно. Зібравши воєдино всі задуми, що народилися протягом творчої діяльності, нам вдалося втілити в реальність платівку, що відображає страхи і надії кожного з нас. Ми не обіцяємо вам катарсису, скоріше “Across The Wounds” – це можливість відчути себе “вдома”, в дитинстві, під час першої закоханості, всередині страхів і радостей, що супутні життю», – розповідають про альбом музиканти.

Концертна презентація альбому відбудеться за підтримки дружніх київських команд Edwin Hubble, BAD PIT і RE:spawn.

Зустрічі концерту в соціальних мережах:
https://vk.com/azathoth_acrossthewounds
https://www.facebook.com/events/1958467754433647

Інфо: Azathoth Circle – український альтернатив/дарк-метал гурт з Києва, заснований в травні 2013-го року. Команда надихається літературною творчістю Говарда Філіпса Лавкрафта і продовжує музичні традиції Tool, Perfect Сircle, Gojira, Lamb of God і альтернативи 00-х, розвиваючи своє, оригінальне звучання.