Bad Pit випустили кліп з котом-сфінксом та корейськими дівчатами

Київський альтернативний гурт Bad Pit випустив кліп на композицію “My Robots”, що увійде до дебютного альбому команди ‘Sunshine’.

Режисером кліпу став Євген Лесневський. У відео немає жодного професійного актора. А головну героїню музиканти і зовсім знайшли з п’ятої спроби.

«Ніхто з дівчат не погоджувався на сцену сексу з роботом. Дівчина, яка погодилася зіграти всі сцени, була з ніг до голови забита татуюваннями, так що ми їх замальовували тональним кремом».

Головну роль зіграв Євген Кравітз – лижний спортсмен-параолімпієць, один з перших власників кібер-ноги з процесорним управлінням в Україні. Женя – давній друг музикантів.

Практично з усіма декораціями кліпу були пов’язані цікаві історії. Унітаз був демонтований з квартири однієї з подруг гурту і повернений на місце через добу. Музиканти сміються і стверджують, що поняття не мають, як вона провела цей час. Візок була викуплена за 200 гривень у маргінальних сусідів на районі одного з музикантів. Буба (так звуть колишнього власника) стверджував, що зробив його своїми руками, але самі Bad Pit думають, що він вкрав його в якомусь із супермаркетів.

Близькі друзі гурту вже могли побачити кліп на закритій презентації в цю суботу, 23 лютого, в столичному клубі Теплий Ламповий. Там же відбувся і акустичний концерт команди, де Bad Pit виконали треки з майбутнього альбому.