Bad trip – still a trip: дебютний альбом Amber Platypus

Одеський гурт Amber Platypus, що грає sludge з елементами progressive та experimental metal, кілька тижнів тому представив дебютний альбом під назвою ‘Bad trip – still a trip’.

Реліз побачив світ 23-го вересня. Накопиченням інструментів музиканти займалися самостійно, а над зведенням і мастерингом працював Ігор Манченко з харківської Chaotic Studio. Обкладинку релізу створив художник Роман Мірошниченко (Роман Міллер).

«Концепція випливає із назви альбому. Наш реліз – це подорож, атмосферою якої ми б хотіли поділитися саме через музику, не нав’язуючи текстом чужих спогадів слухачу. Ми прагнемо, щоб кожен міг відчути певні музичні коливання, емоції, зміни настрою, співставити їх зі своїми спогадами і пережити ще раз будь-яку з власних подорожей», – розповідають музиканти.

Гурт Amber Platypus був заснований у 2017. За словами музикантів, їх єднає любов до експериментів і бажання не обмежувати творчість рамками жанрів і класичною структурою композицій: «Подорож в напрямку експериментів почалася з першого дня і триває досі. Яким би важким не був шлях, це все ще лишається подорожжю».

Титульне фото: Евеліна Подолянюк


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!