Banderstadt ZP: новий трек “Bosorka”

Творча folk rock/metal формація Banderstadt ZP із Запоріжжя представила перший трек з оновленим «важчим» звучанням – “Bosorka”.

Гурт Banderstadt ZP зібрався у 2018 році для того, щоб створювати музику та підтримувати бойовий дух воїнів України на фронті. Згодом музиканти записали кілька folk rock треків, а тепер змінили саунд на більш «важкий» і розпочали співпрацю із запорізькою студією TA Production. Зараз над звуком проєкту працює гітарист гурту Hell:on та звукорежисер Антон Ворожцов, і першим результатом цієї співпраці став сингл “Bosorka”, презентований кілька днів тому.

«Гурт Banderstadt ZP пропагує українську культуру древнього шаманізму, чаклунства та магії через музичну інтерпретацію старовинних легенд, казок та переказів. Поступово пам’ять предків пробуджується, і голос крові скликає українців єднатися і перемагати!» – розповідають музиканти.

Трек “Bosorka” – це, за словами гурту, розповідь про кохання, яке вільно пронизує всі простори буття. Текст заснований на історії про любов характерника і відьми, яку розповіла стара знахарка.

У найближчих планах гурту – запис та випуск дебютного EP, а також зйомки кліпу на одну з його композицій.