БАРРОККО 2018: Karna, крафтове пиво і старовинна Барська фортеця

28 липня у місті Бар, що на Вінниччині, відбудеться open air фестиваль «БарРокКо». Цьогоріч головна сцена фесту буде розташована на місцевому стадіоні, де відвідувачі зможуть насолодитися виступами талановитих гуртів-початківців і вже знаних зірок української важкої сцени. Ще однією локацією стане територія фортеці XVI століття, заснована італійкою Боною Сфорцою, з мальовничим краєвидом на річку Рів; вона буде майданчиком для тихої сцени та релаксу.

Хедлайнерами «БарРокКо» виступлять гурти Роллікс і Karna. Також на основній сцені фестивалю зіграють: Аудиторія 238, MniShek, Respect Your Mom, Ярра; на «зеленій» сцені виступатимуть Zwyntar, Rockoko, Поророка та проект Gitarin.

Вартість квитка – 50 гривень, у день фестивалю – 80 гривень. Початок музичної програми на «зеленій сцені» з 13:00 до 17:00, вже з 17:00 діятиме головна сцена.

На відвідувачів «БарРокКо» чекає ще один приємний сюрприз – фестиваль громадських організацій «uCRAZYans» від  ГО «Дивовижні», що познайомить барчан з громадськими організаціями та ініціативами з різних міст України у незвичайній інтерактивній формі.

Ще однією фішкою «БарРокКо» буде унікальне крафтове пиво від «Барської Броварні», яке гості фестивалю зможуть придбати лише під час події.

Організатором фестивалю виступить громадська організація «Актив. Бар»,  яка займається створенням культурно-неформального дозвілля для молоді міста Бар та створенням можливостей для їх творчої самореалізації.

Посилання:

www.barrockco.org.ua (офіційний сайт)
www.facebook.com/BarRockCo2018
www.instagram.com/barrockco18
www.uk.wikipedia.org/wiki/БарРокКо