Behemoth і фрази Ісуса Христа як основа творчості

Польські екстремальні металісти Behemoth випускають новий альбом ‘I Loved You At Your Darkest’ 5 жовтня на лейблі  Nuclear Blast.

Хоч така назва здається малоймовірною для заголовку альбому black metal гурту, але походження цих слів може здивувати шанувальників навіть більше, ніж самі слова. «Це вірш із Біблії»,-каже фронтмен банди. «Насправді це цитата самого Ісуса Христа. Для Behemoth використовувати її в якості основи для записів – це богохульство до крайності».

В якості презентації матеріалу, який буде представлено в альбомі, 2.08.18 вийшла відеоробота на перший сингл “God = Dog”.

Nergal і його товариші по команді Orion(бас) і Inferno (ударні) спрямували усю свою пристрасть на цей альбом. Руйнівний залп металевої величі, наповнений пекельними рифами, громовими барабанними канонадами і невагомим літургійним хором, нагадують класичний кіносеанс жахів. Також альбом прикрашений крутими гітарними соло у таких піснях як “God = Dog”, “Ecclesia Diabolica Catholica” і “Sabbath Mater”.

«Я дійсно хотів перевизначити себе в цьому записі, – пояснює Nergal. – ‘I Loved You At Your Darkest’ – більш динамічний запис, з однієї сторони екстремальний і радикальний, але він також більш орієнтований на рок, ніж будь-який інший альбом Behemoth».

Сторінка у соц.мережах: https://www.facebook.com/behemoth