Berkana випустили дебютний EP

16-го серпня побачив світ дебютний EP-альбом нового atmospheric black metal проекту Berkana ‘Море Самотності’.

Основна тематика, яку висвітлює Berkana у своїй творчості – зображення людських почуттів, переживань і страхів на тлі безкінечної краси й мудрості Природи.

«Натхненням для творчості Berkana слугує головним чином власний життєвий досвід учасників проекту і пережиті в минулому події, а також відчуття, що неодмінно наповнюють кожну людину, яка здатна захоплюватися неймовірною величчю природи, історичним минулим рідної землі та власним корінням, – розповідають музиканти. – У музичному плані проект надихався творчим надбанням таких українських майстрів жанру як Drudkh, Khors, Dragobrath, Colotyphus, Eskapism, Beskyd, Kladovest, а також закордонних корифеїв: Woods of Desolation, Forteresse, Coldworld, Gallowbraid, Arx Atrata, Imperium Dekadanz тощо».

EP ‘Море Самотності’ – це концептуальна робота, яка налічує 5 треків: 2 ambient-композиції і 3 у стилі класичного atmospheric black metal.

«’Море Самотності’ – це подорож Людського Духу крізь життя та смерть, крізь смуток, розпач і відчуження до звільнення від тлінних надій та почуттів. Це шлях досягнення Істини і безмежної свободи, ключ до виміру, що знаходиться далеко за межами існування і небуття», – кажуть Berkana про концепт релізу.

Tracklist:

  1. Коли Хвилі Заберуть Нас…
  2. Море Самотності
  3. Крізь Темряву
  4. Блукаючи Світами
  5. За Межами Небуття