Без Обмежень: Нам хочеться, щоб до нас приходили з дітьми

22 квітня до Черкас з презентацією нового альбому Буду з тобою’ завітав гурт Без Обмежень. Ключовою композицією власне і розпочали свій виступ музиканти, зірвавши шквал овацій від публіки. «Ми розпочинаємо наш тур на підтримку альбому у Нью-Йорку», – пожартував фронтмен гурту Сергій Танчинець, а потім додав, що Черкаси нічим не гірші, ба навіть кращі, чим завоював ще більшу прихильність залу.

Завершила презентацію нового альбому найулюбленіша композиція Сергія Танчинця, пісня, над якою працювали останньою, написана за два тижні до релізу альбому, “До небес”. Окрім нових композицій для своїх шанувальників гурт підготував чимало приємних сюрпризів. Так, друга частина виступу складалася з найулюбленіших композицій, зокрема “Без неї ніяк”, “5 хвилин”, “Хочеш”.

Впродовж всього концерту Сергій Танчинець активно спілкувався з присутніми, висловлював подяку за підтримку, жартував і заохочував до взаємодії. Так, перед виконанням пісні “Твої очі” попросив дівчат не відводити погляду, а хлопців навпаки. А от після виконання поділився враженням про те, як це мило бачити співаючих чоловіків. Піснею “Воля” музиканти запросили своїх прихильників на майбутню кінопрем’єру українського детективу «Позивний Бандерас», саундтреком до якого вона стала.

Ще перед виступом у інтерв’ю Сергій зазначив: «Ідеологія в нас проста. Нам хочеться говорити з людьми про те, що вони відчувають. Нам хочеться нагадувати людям про ті речі, які вони трохи призабули через життєву рутину. А це все надзвичайно важливо, знаю по собі. І нам би хотілося, щоб ці почуття знову актуалізувалися після наших концертів. В цілому нам хочеться, щоб люди, приходячи до нас на концерт, почували себе комфортно, як вдома, між рідних людей. Ми пропонуємо приходити на наші концерти з дітьми, бо діти – це наше майбутнє, а ми повинні дбати про їхні музичні смаки, пропонуючи гарну музику».

І справді під час концерту у залі панувала тепла родинна атмосфера. Неодноразово було представлено учасників гурту, тобто увага не акцентувалася виключно на фронтмені. Міцна чоловіча дружба відчувалася у злагодженості слів, рухів, емоцій, звучанні. Лунали теплі згадки про рідне місто Мукачево, про власну родину та народження сина.

Завершили свій виступ Без Обмежень феєричним виконанням на біс пісень “Листопад”, “Буду з тобою” та “Без неї ніяк”.  Особливо пам’ятною стала саме остання композиція, для якої на сцену запросили дітей. Серед них були зовсім малюки, одягнені у вишиванки. Разом з такою потужною групою підтримки і була виконана заключна пісня. Зала ще довго аплодувала улюбленому гурту, а через 20 хвилин прихильники вже фотографувалася з музикантами у холі філармонії, отримували автографи, обмінювалися обіймами та посмішками.

Попереду у гурту тривала мандрівка Україною та відповідальний великий концерт 18 грудня у Палаці Спорту, тому хочемо побажати легких доріг, теплих прийомів, чемних прихильників, нових відкриттів та незмінного творчого натхнення. Живімо без обмежень!