Беz Обмежень обіцяють ‘Бути з тобою’

Гурт, творчість якого повністю відповідає красномовній назві, рокові романтики, завзяті бунтівники, невгамовні експериментатори вирушають у новий великий тур Україною на підтримку нового альбому ‘Буду з тобою’ .

Програма тривалої мандрівки обіцяє бути насиченою – буде пригадано багато улюблених композицій з уже виданих альбомів та презентовано нові композиції. 22 квітня поринути у вир незабутніх емоцій, шаленого драйву та невимовних почуттів зможуть і жителі Черкас.

«Це EP, до якого увійшло 8 треків, в тому числі наш варіант однієї з найромантичніших пісень маестро Миколи Мозгового “Кохана”. Альбом є більш різноманітним, але в той самий час збалансованим. Він наповнений і ліричними піснями, такими, як “Хочеш”, і більш динамічними та життєствердними треками. Тож, кожний для себе в цьому альбомі знайде щось своє», – зазначив фронтмен гурту, Сергій Танчинець.

Якщо ви й досі не відчули весну сповна, то маєте шанс зробити це разом з неймовірними музикантами. Відвідини їх концерту – це прекрасна нагода остаточно звільнитися від зайвих пут, котрі стримують ваші дії та бажання, зруйнувати шаблони, стіни, вийти за рамки власної уяви та відчути смак життя. Пора жити без обмежень!

Коли: 22. 04. 18, 19:00
Де: Черкаська обласна філармонія, вул. Хрещатик 196
Квитки тут: Concert.ua