Біла Вежа: головне – відчуття насолоди від того, що ти робиш

19-20 серпня у м. Сміла відбувся другий фестиваль рок-музики Smila Rock Fest 2017. Нам вдалося поспілкуватися з хедлайнерами другого дня, київським рок-гуртом «Біла Вежа». Музиканти поділилися з нами своїми літніми спогадами, цікавими подробицями про зйомки крайнього відеокліпу, ексклюзивними подробицями про зміни у гурті та проведення великого сольного концерту, а також планами на майбутнє.

Літо вже завершується. Поділіться найяскравішим спогадом за цей період. Що це було: фестиваль, концерт, студія, зйомки?

Євген: Мені особисто найбільше сподобалось на Atlas Weekend. Все було дуже професійно організовано, дуже круто по атмосфері, люди тепло нас приймали.

Максим: Вихід нашого останнього кліпу на нову пісню «Давай»:

Під час зйомок кліпу були якісь цікаві ситуації?

Максим: Це стосується однієї з  локацій (пустеля, де грає наш барабанщик) в Херсонській області. Взагалі це закрита територія і не знаю як ми туди потрапили, нам просто сподобалося і ми вирішили познімати на фоні дюн, ледь зачеплених вітерцем. В процесі зйомок до нас підійшла жінка з охоронцем і сказала, що тут не можна знімати. Але коли ми їй представилися, то вона змінила своє рішення, бо вболівала за нас на Х-Факторі.

Євген: Це друга співпраця з режисером Оленою Гудковою (перша відео робота була на пісню «Посміхнись собі сама»). Вона запропонувала ідею стародавньої китайської легенди про те, що люди яким судилося бути разом пов’язані червоною стрічкою. Це стало основою кліпу.

Кліп відзнято у чорно-білих відтінках. Чому саме так?

Євген: Це має підходити під пісню, під настрій, під те, що ми прагнемо сказати. Це наш перший чорно-білий кліп, тут робилася ставка на червону стрічку, а чорно-біла картинка мала підкреслити контраст.

Максим: Якщо придивитися до кліпу, то там є не тільки чорно-білий і червоний, там є блакитне озеро і блакитне небо.

Є думка, що саме чорно-біле фото підкреслює риси обличчя людини, відображає її характер. Чи згодні ви з цим твердженням? В силу своєї професії вам часто доводиться фотографуватись. Чи любите фотосесії?

Фотографія – це мистецтво зупинити час. Фотографію як і більшість людей ми любимо.

У гурту новий барабанщик, тому ми плануємо нову фотосесію і одна з ідей була зробити її чорно-білою. Ми ще такого не робили і хочемо спробувати як вийде.

Ви у Смілі вдруге (27 квітня 2017 року відбувся сольний виступ гурту у БК). Як вам місцева публіка? Чого від неї чекаєте?

Євген: Публіка у кожному місті особлива. Десь вона дає більше емоцій, десь просто уважно слухає і це приємно, деякі просто співають з тобою.

Нам хочеться розширити географію виступів, бо в багатьох містах ми ще не були, а знаємо що нас там чекають.

Від чого залежить успіх фестивалю на вашу думку?

Максим: Успіх фестивалю залежить від багатьох факторів. Це не лише локація. Це реклама, лайн-ап.

Євген: В першу чергу це залежить від зусиль організаторів. Від того наскільки вони серйозно відносяться до своєї роботи і чи хочуть продовжувати це надалі, з кожним разом стаючи краще. Якщо таке бажання є, то все обов’язково вийде.

Чи знайомі з музикантами з лайн-апу?

Ми приїхали сюди разом з гуртом Fight 2 Night. З ними товаришуємо, у цьому гурті грає наш теперішній барабанщик. Вони теж з Києва і виступатимуть перед нами. Гарну музику грають. Рекомендуємо.

Уявіть що ви виступаєте на найбільшій арені світу. Що найперше ви зробите по виході на сцену?

Ми ввічливий рок-гурт, тож одразу привітаємося, спитаємо про стан справ, а потім заграємо. Якщо в тебе є відчуття насолоди від того, що ти робиш, то все буде добре. Виходячи  на сцену, ми бачимо дуже багато друзів і відчуваємо спокій.

Над чим зараз працюєте, що плануєте?

Ми зараз записали дуже багато матеріалу, зараз його аналізуємо. У вересні, не пізніше жовтня хочемо випустити новий сингл, тому зараз активно обираємо гідну пісню.

Плануєте також великий сольний концерт у столиці?

Ми намагаємося створити традицію. Минулого разу в перший день зими влаштовували сольний концерт у SENTRUM. Цього разу теж всіх запрошуємо перший день зими, 1 грудня J, зустріти з гуртом Біла Вежа (Київ, ATLAS). Обіцяємо всіх зігріти у холодний день. Можемо поділитися ексклюзивно, що це буде найдовший концерт за всю історію гурту. Ми будемо грати, доки не впадемо)).

А вже 16 вересня будемо виступати на PRE!FEST (Київ, MonteRay Live Stage)  в хорошій компанії відомих українських гуртів та наших добрих друзів. Всіх запрошуємо та чекаємо зустрічі з вами.

У свою чергу дякуємо гурту за теплу розмову та закликаємо вас підтримувати музикантів своєю присутністю на виступах та позитивними відгуками. Для них це дуже важливо. Пам’ятайте про це!

Автор статті: Ольга Нікітіна