Білоруський морок blackened deathcore: дебютний альбом Bleeding Malice

Білоруський blackened deathcore проєкт Bleeding Malice представив дебютний альбом ‘Thy Kingdom Come’. Тематика релізу стосується соціальних питань, філософії, релігії та психоемоційних переживань.

Мінський проєкт Bleeding Malice був створений на початку 2020 року композиторкою/бас-гітаристкою Ольгою Канн і вокалістом Олександром Рабецом. Музика гурту поєднує елементи blackened deathcore, dark hardcore і post-metal.

Дебютний альбом проєкту побачив світ 6-го серпня.

«’The Kingdom Come’ – це історія з 9 пісень про людину з її гріхами та слабкостями, яка на мить усвідомлює, що ваги безповоротно нахилені на одну сторону. Спогади мчать один за одним, але крок у порожнечу вже зроблено…», – розповідає гурт про концепцію релізу.

Лірика альбому – про сумніви у вірі, про екзистенційні проблеми людини, яка залишилася на одинці в боротьбі зі своїми внутрішніми демонами, про відсутність шляху назад і дарованої спокути.

До релізу гурт представив кліп на композицію “The Last Prayer”, про який ми писали раніше, та лірик-відео на пісні “Stillborn Hope”, “Coming Home” і “Thy Kingdom Come”.

Зведенням і мастерингом ‘The Kingdom Come’ займався італійський саунд-продюсер Simone Pietroforte (Divergent Studios), над обкладинкою та оформленням релізу працювала Ольга Канн.

Наразі проєкт працює над матеріалом для наступного релізу.


Якщо Вам подобається те, що роблять Daily Metal і Радіо GARTA, Ви можете підтримати нас на Patreon.

Become a Patron!