Більше folk metal світові: новий кліп Teren

Новий кропивницький folk metal гурт Teren, створений з колишніх учасників місцевої команди Культ, випустив другий за цей рік кліп – на цей раз, на основі народної пісні “Біда за бідою, жура за журою”.

«В основі композиції “Мара” – українська народна пісня, у якій відбувається діалог між молодою дівчиною та її чоловіком, через якого вона змушена приховувати свій біль навіть від найближчих. Це родинно-побутова пісня, яка має кілька назв та варіантів. Найпоширеніша назва, яка нам траплялася – “Біда за бідою, жура за журою”. У деяких варіантах можна зустріти “Гора за горою”, однак суть всюди однакова – токсичні стосунки та домашнє насилля. Ми розвинули сюжет та показали, на що здатна жінка у розпачі, і що так чи інакше – це трагедія», – коментують музиканти.

“Мара” – вже друга відеоробота для гурту за цей рік. У червні вони представили студійний кліп на дебютну композицію “Ранок”, написану на основі обрядової пісні “Ой Петрівняя зозуленька”.

«Саме народні частини і зробили обидва треки такими, якими вони стали. Були окремі напрацювання, рифи, клавіші, однак докупи все зводили саме народні фрагменти», – ділиться гурт.

Наразі Teren працює над новими синглами та готує до виходу дебютний повноформатний альбом.