Black Holy Whiskey у Києві

Субота шостого жовтня 2018 року могла би бути звичайним осіннім днем, якби не одна подія, запланована на вечір. П’ятеро італійців, що згуртувалися під назвою Black Holy Whiskey завітали із дебютним концертом у Київ. Це змінило усі мої плани та, забігаючи на перед, мушу зізнатися, додало ще один пункт у список улюблених виконавців.

Тож про все по черзі. Звичного натовпу біля клубу не було, та це і не дивно – гурт молодий і у нас маловідомий. Однак і концерт розпочався без затримок. Уже з першими акордами, що почулися зі сцени, стало зрозуміло, що сьогодні буде гаряче!

Перший гурт, що виконував важливу місію розігріву, має назву ONAWAY. «Поєднання хорошого старого року з додаванням молодої крові» – так описують себе ці юні бунтівники. І дійсно, їх музика має наліт «олдовості» і поєднує багато музичних течій, однак виконана на сучасний лад і об’єднана під стягом старого доброго рок-н-ролу. «Четверо из ларца» як на підбір – всі в одному стилі та на одній хвилі, цією потужною хвилею і накрили усіх, хто прийшов цього вечора за порцією свого особистого драйву. І з кожною наступною піснею не давали змоги перевести дух і накривали ще більшою хвилею. Фронтмен охоче спілкувався з публікою, до того ж, виключно англійською, напевне уявляючи себе на сцені, щонайменше, стадіону Вемблі.

Oneway@Black Holy Whiskey | Kyiv | 06.10.18
Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmjZiLrL

Цю хвилю підхопив наступний київський колектив – Machine Guts. Їх музика повністю просякнута духом гурту Motörhead, що також не могли не оцінити відвідувачі. Публіка вдячно реагувала на кожну композицію, а особливо віддані фанати підспівували та усіляко виявляли свою прихильність гурту. Фронтмен своїм ексцентричним вокалом наче заводив машину та з кожним гітарним рифом набирав швидкість, а разом із тим піднімав градус напруги у залі.

Machine Guts@Black Holy Whiskey | Kyiv | 06.10.18
Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmrx4BzM

«I wanna vodka, I wanna whiskey more…» – співають вони. І хедлайнери не змусили на себе довго чекати і одразу ж заходилися дарувати свою творчість фанатам. А їх виявилось більше, ніж здавалося на початку концерту. Із усіх темних закутків клубу Bingo, полишаючи нарешті барну стійку, весь народ, який беріг сили на сам кінець, зайняв місце під сценою, сповнений адреналіну та алкоголю. І… почався блюз! Неймовірний, драйвовий, кайфовий із присмаком елітного алкогольного напою, нотками кантрі в голосі та сумішшю різноманітних стилів у звучанні. Акустичні гітари гармонійно поєднувалися зі стилістикою гурту, що створювало атмосферу концерту в якомусь техаському салуні із купою спітнілих, не дуже тверезих чоловіків, що розбивають пляшки об голову та влаштовують дебош. Однак в залі все було більш пристойно. Мабуть, вокаліст, що розгойдувався у кріслі весь виступ, наче маятник, загіпнотизував усіх і, наче смикаючи глядача за невидиму мотузочку туди-назад, не давав жодного шансу відволіктися чи занудьгувати.

Black Holy Whiskey | Kyiv | 06.10.18
Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHskG4SY9g

Виступ минув непомітно і лише одне питання весь час не полишало особисто мене: як, ну як можливо всидіти у тому клятому кріслі, коли драйв просто розпирає, ноги самі просяться в пляс вистукувати каблуками, а все тіло рухатися в такт музиці?!

По завершенню, вокаліст та решта учасників гурту радо спілкувалися з відвідувачами, роздавали автографи та фотографувалися. Та обіцяли повернутися до України, на що ми дуже сподіваємося і вже чекаємо!

Black Holy Whiskey | Kyiv | 06.10.18 (2)
Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHsmu9hnqW

Висловлюємо особливу вдячність Concert agency SuperNova за надану акредитацію

Текст: Же Же
Фото: Же Же та Андрій Арсентьєв