Black Veil Brides їдуть до Києва зіграти нові пісні

Black Veil Brides беззаперечно можна вважати унікальним колективом. Вони переробили глем-рок, зробивши його вражаючим видовищем. Цей факт гарантує гурту стабільне зростання шанувальників кілька років поспіль. І Black Veil Brides їдуть до Києва 15-го травня, щоб зіграти для величезної бази українських фанатів нові пісні у Зеленому театрі.

10 мільйонів фоловерів у всіх соцмережах. Більше півмільярда переглядів відео на YouTube. Чотири точних попадання в топ-20 основного альбомного чарту Billboard. Успіх, який гітарним артистам зараз може тільки снитися – або ти робиш максимально комерційний звук, або граєш для своїх друзів.

Black Veil Brides якимось чином пощастило не тільки не «спопситися», але і залишитися вірними жанру і образам, які вони вибрали собі на початку кар’єри: класичний глем-рок з довгими патлами і розмальованими обличчями.

Рано чи пізно, формулу успіху треба міняти для загального блага. У листопаді гурт випустив міні-альбом ‘The Night’, який складається з двох треків – “Saints Of The Blood” і “The Venegance”. Вони представляють не тільки кращі музичні сторони Black Veil Brides, а й нову стратегію просування релізів.

«Якщо чесно, коли ти довго граєш в одному і тому ж гурті та випустив купу платівок, то хочеш спробувати щось нове. Двухтрекові сингли – це та модель, яка нас влаштовує повністю. На повноформатний альбом ти витрачаєш багато сил. А так ми постійно тішимо фанатів новим матеріалом», – говорить фронтмен гурту Енді Бірсак.

Нові треки, за словами музикантів, відсилають до початку творчості Black Veil Brides, але в майбутньому експериментів над звучанням буде більше.

«Коли ми працювали над ‘The Night’, нас охопило приємне відчуття ностальгії. Це ті пісні з тим звучанням, яке нам подобається, але ми в ньому вже давно не граємо. Але разом з цим, завжди радіємо, коли повертаємося до подібного в творчості», – вважає Бірсак.

Крім цього, такий формат допоможе Black Veil Brides не засиджуватися в студії і все частіше їздити на гастролі, набираючись нових вражень. Хто знає: може в наступному році саме в Києві їм прийде в голову їх найголовніша пісня?

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/988210171577809