Bleeding Malice: білоруський проєкт представляє перший реліз

Утворений у 2020 році dark metallic hardcore проєкт з Мінська Bleeding Malice випустив дебютний кліп “The Last Prayer”. Однойменний трек увійде до альбому, вихід якого попередньо запланований на наступний рік.

Bleeding Malice – dark metallic hardcore проєкт, сформований на початку 2020 року учасниками різних білоруських команд. За словами самих музикантів, їх творчість поєднує у собі елементи dark hardcore, deathcore і melodic hardcore, а лірика торкається соціальних пробем, філософії, релігії та психоемоційних аспектів.

Дебютний сингл Bleeding Malice “The Last Prayer” побачив світ 18-го жовтня. Тематика треку і кліпу відкриває концепт майбутнього альбому.

«Тут і про складний шлях становлення/краху віри, про крик в порожнечу і про безодню, яка вдивляється у тебе у відповідь. Про питання, які приречені залишитися без відповіді», – ділиться учасниця гурту Ольга Канн.

Дебютний повноформатний альбом проєкту, що наразі готується до виходу, буде складатися з 9 композицій, пов’язаних єдиним концептом.

«Цей альбом буде про людину. В першу чергу про її темну сторону, слабкості, але і в якійсь мірі про надію. Про місце у всесвіті, про велич натури і водночас – про нікчемність піщинки в жорнах піскового годинника Абсолюту», – розповідають музиканти.