Триб’ют-шоу Iron Maiden пройде у вівторок в ‘Atlas

Третього квітня Blood Brothers виступлять в ATLAS в рамках туру, який присвячений 30-річчю альбому-легенди ‘Seventh Son Of A Seventh Son’.

Blood Brothers – унікальний офіційний триб’ют-колектив Iron Maiden на території СНД. Хлопці – перші і єдині в своєму роді. Молоді музиканти впевнено прокладають дорогу собі і майбутньому поколінню триб’ют-проектів, проробляючи для цього величезну роботу. Так-так! Blood Brothers змогли себе зарекомендувати як один з найпрофесійніших і крутих триб’ютів у всій Європі!

За шість років свого існування музиканти встигли виступити майже чи в кожному куточку України, прогримівши на всіх потужних фестивалях країни. І це швидко дало свої результати. Так, саме хлопці були запрошені на розігрів, коли Блейз Бейлі і Пол Ді’Анно, колишні вокалісти Iron Maiden, виступали в Палаці спорту. До речі, ті в свою чергу позитивно відгукнулися про Blood Brothers після концерту, виділивши і бездоганне виконання, і шоу на сцені.

Група користується великим попитом в європейських країнах, куди хлопці регулярно їздять на гастролі. Blood Brothers – це не просто якісне і драйвове виконання легендарної музики культової британської хеві-метал-групи. Це класне шоу, енергетика, що зриває дах, і динаміка! Колектив залишає тільки найпозитивніші враження своїми концертами в кожному місті.

Квитки: https://concert.ua/uk/eventpage/blood-brothers