Brutal Assault наближається до sold out. Оновлення списку учасників

Чеський фестиваль Brutal Assault, що буде проходити з 7-го по 10-е серпня в Jaroměř, заявив про продаж 85% квитків. Команда Brutal Assault подякувала всім майбутнім гостям і попросила поквапитися із придбанням квитка, тому що це – дійсно останні. Квиток на три дні фестивалю коштує 102€.

Втім, є шанс виграти безкоштовний квиток, згенерувавши постер Brutal Assault із гуртами, які ви хочете бачити, і розмістивши його в Facebook або Instagram з хештегом #mybrutal2019. Детальніше тут.

Також відбулося оновлення списку гуртів. Manes не зможе зіграти в цьому році з особистих причин, проте вже з’явилася домовленість з гуртом на наступний рік. Таким чином Manes – перший оголошений учасник Brutal Assault 2020.

Разом з тим, на фестивалі можна буде почути норвежців Kamfar, японців Crossfaith, іспанців Altarage і ісландців Une Misère. Також німці Unprocessed представлять свій останній альбом ‘Artificial Void’, ну а чеська метал сцена буде представлена ​​командами Brutally Deceased, Mallephyr і Forgotten Silence.

Повний список гуртів Brutal Assault 2019:

Офіційний сайт фестивалю: http://www.brutalassault.cz