Brutal Assault оновив лайн-ап: на фестивалі зіграють 1914

Великий щорічний чеський метал-фестиваль Brutal Assault, що у 2020 відбудеться з 5 по 8 серпня, у жовтні здійснив другу хвилю анонсів, додавши до лайн-апу 20 нових виконавців. Зокрема, у переліку гуртів є українська команда 1914.

Серед «новоприбулих» до лайн-апу гуртів є як більш андеграундні акти, серед яких old school black metal з Сингапуру Draconis Infernum, японський блек із флейтами та саксофоном SIGH, італійські майстри труби і тромбону Ottone Pesante, так і визнані світові імена.

Легендарні норвежці Arcturus додадуть до лайн-апу трохи авангарду, а одними з найбільш очікуваних імен у складі організатори називають канадців Beyond Creation.

З’явилися у лайн-апі і такі відомі команди, як Rings of Saturn, які привезуть на фестиваль новий альбом ‘Gidim’While She SleepsHAVOK і Static-X, відроджений після смерті Вейна Статіка.

Cradle of Filth, VaderNecrophobic також знайдуть свої місця в лайн-апі, а Адам “Nergal” Дарський приєднається до фестивалю цього разу у складі Me And That Man.

Brutal Assault 2020 триватиме 4 дні, протягом яких 130 гуртів зі всього світу зіграють на п’ятьох фестивальних сценах. Передпродаж квитків відкритий на офіційному сайті фестивалю. Повний перелік гуртів, підтверджених на даний момент, можна переглянути на соціальних ресурсах Brutal Assault.

Зустріч фестивалю на Facebook: https://www.facebook.com/events/493050868165392

Фото з офіційної сторінки фестивалю на Facebook