Bullet For My Valentine випустить альбом ‘Gravity’ в червні

Валійські металісти оголосили датою релізу свого шостого альбому Gravity29 червня 2018 року.

Перший сингл «Over It» був представлений 1 квітня на Rock Show BBC Radio 1.

Після виходу в 2015 році альбому ‘Venom’, команда працювала над новою платівкою, яка буде дебютною з новим барабанщиком Jason Bowld (Pitchshifter, AxeWound), який гастролював із групою останні два роки, і басистом Jamie Mathias (ex-Revoker), що приєднався до команди після запису останнього альбому.


Соліст Matt Tuck розказав  NME, що він взяв ініціативу написання пісень для нового альбому, пояснюючи це тим, що він «трошки більше бачить» як має виглядати результат, аніж інші учасники.

«Ми намагались зробити новий диск з відмінним інструменталом, спробували підійти до написання пісень  використовуючи інші підходи в багатьох речах. Ми не бажаємо повторювати те, що ми робили в минулому», – відмітив Matt. – «Це – минуле, а ми хочемо прямувати до майбутнього. Ми спробували зробити більш важливі речі, підійшовши з технічної сторони. Таким чином, ми все ще маємо великі пісні з важкими грувами, замість того, щоб бути супер-трешними,  вони набагато простіші і легше сприймаються, і це дає набагато краще звучання».

За словами соліста, музикальний напрямок  альбому відображає композиція “Don’t Need You”, яку колектив випустив у листопаді 2017 року.

Також Matt коментував: «Альбом можна порівняти  з мечем, в якомусь роді, у якого дві ріжучих сторони. В альбомі є і найважче звучання, яке ми колись робили, і дуже мелодичне і світле звучання. Це альбом крайнощів».

Фронтмен вважає, що новий альбом «з самого початку здивує багатьох тим, як він звучить, та інструментарієм, включеним в нього цього разу. Але я думаю, що як тільки осяде пилюка і люди трохи звикнуть, вони відчують все багатство нашої роботи. Ми дуже задоволені».

Сайт гурту: http://www.bulletformyvalentine.com
Канал гурту: https://www.youtube.com/channel/UC47Xz8LVxEJBX5gmkW9mALQ