Chasing Embers та Esquizet відправляються у тур на підтримку альбомів

Київські команди Esquizet (psychosomatic rock) та Chasing Embers (alternative metal) відправляються у тур, який охопить 8 українських міст та отримає назву “Sweet and Violent”.

Полтава, Кропивницький, Жовті Води, Кривий Ріг, Миколаїв, Одеса, Вінниця та Київ почують наживо презентації нових альбомів команд.

«Ми вирушаємо до твого міста, щоб показати енергію нашої музики та створити маленьку, але дуже цікаву історію разом з вами!», – діляться музиканти.

Esquizet випустили альбом ‘Trivial Trivia’ 8-го жовтня. Окрім цього, у творчому доробку гурту – два ЕР, відмічені більшістю ЗМІ як кращі релізи року, декілька кліпів (режисером одного з яких є Віктор Придувалов) та виступили на різноманітних фестивалях України.

Дебютний альбом ‘Beckoning Call’ гурту Chasing Embers вийшов на почкатку жовтня, як ми писали раніше. Концептуальна робота розповідає історію людини, яка через настання високотехнологічної епохи була відірвана від свого природного початку. «Лірика кожної пісні пронизана закликом повернутися до свого коріння, слідувати своїм істинним бажанням і не піддаватися впливу суспільства», – йдеться у прес-релізі.

Квитки на концерти туру: https://concert.ua/uk/events/sweet-and-violent-tour