Cheshires випустили кліп на першу україномовну пісню

Після тривалого мовчання одеський альтернативний гурт повернувся з новим кліпом “Хардкор”. Режисером відео вже традиційно виступив гітарист групи Максим Денисенко, який професійно займається пост-продакшном, раніше робив відео для українських і зарубіжних артистів, в тому числі і для одного з проектів Стефана Олсдала, бас-гітариста Placebo.

“Хардкор” – перша україномовна пісня гурту. Вона була записана на київській студії Revet Sound, де створювали свою музику The Hardkiss, Vivienne Mort, Detach і багато інших популярних українських команд.

Зйомки кліпу проходили протягом трьох днів на трьох різних локаціях – театр, ліс під Одесою і морський вокзал.

Гурт Cheshires був створений в Одесі в далекому 2004-му. На їхньому рахунку чотири студійні альбоми, численні концерти в Україні та за її межами. Після виходу попереднього альбому ‘Суперминор’, який музиканти вважають головною своєю роботою на сьогоднішній день, гурт два роки перебував у творчому затишші. За їхніми словами, «потрібен був час, щоб знову наповнити себе музикою, ідеями і творчою енергією».

Вже 5 квітня хлопці дадуть концерт у столичному клубі «Теплий Ламповий», після чого обіцяють шанувальникам не зникати більше так надовго.

Зустріч концерту на Facebook: https://www.facebook.com/events/990978471091684